Oferty pracy

Hej, Technologiczny Odkrywco!

Zastanawiasz się nad miejscem, gdzie Twoja pasja do IT nabierze tempa? To właśnie Unbelievable Software. U nas równowaga życie-praca nie jest tylko hasłem – to codzienność. Doceniamy Twoją wartość, inwestujemy w Twoją pasję i wierzymy w długotrwałą współpracę. Dołącz do nas, bo właśnie takie miejsce dla Ciebie przygotowaliśmy. Twoja technologiczna podróż z Unbelievable Software zaczyna się teraz!

PHP Developer (Symfony)

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i optymalizacja aplikacji w oparciu o framework Symfony.
  • Współpraca z interdyscyplinarnym zespołem składającym się z developerów, designerów oraz menedżerów produktu.
  • Aktywny udział w procesie projektowania i wdrażania nowych funkcjonalności.
  • Optymalizacja istniejącego kodu pod kątem wydajności i skalowalności.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z Symfony.
  • Znajomość relacyjnych baz danych (np. MySQL, PostgreSQL).
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT.
  • Znajomość zasad clean code oraz wzorców projektowych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z innymi technologiami webowymi oraz chęć do ciągłego rozwoju.

Lokalizacja: Warszawa / Zdalnie

Co oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy.
  • Praca 100% zdalna.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.
  • Udział w inspirujących projektach dla międzynarodowych klientów.
  • Atmosferę pełną pasji, innowacyjności oraz przestrzeń do rozwoju i doskonalenia umiejętności.

Nie czekaj i zostań częścią naszej rakiety technologicznej! Skocz z nami w przyszłość IT!

Specjalista SEO

  • Optymalizacja i dostosowywanie stron klientów pod kątem wyszukiwarek, by osiągnąć jak najwyższe pozycje.
  • Analiza i raportowanie skuteczności działań SEO.
  • Współpraca z zespołem marketingowym, developerami oraz copywriterami w celu tworzenia treści zoptymalizowanych pod SEO.
  • Monitorowanie i analiza ruchu na stronie za pomocą narzędzi analitycznych.
  • Badanie słów kluczowych oraz analiza konkurencji.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie SEO.
  • Znajomość narzędzi takich jak Google Analytics, Google Search Console oraz innych popularnych narzędzi do analizy SEO.
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT (będzie plusem).
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji treści pod kątem SEO.
  • Kreatywność i umiejętność myślenia analitycznego.

Lokalizacja: Warszawa / Zdalnie

Imię i nazwisko
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.
Wyraź zgodę